Позбавили батьківських прав: на Прикарпатті чоловік не виплатив своєму сину майже 20 тисяч гривень аліментів

04.06.2018 08:18   Джерело: WestNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Болехівським міським судом Івано-Франківської області 01.06.2018 ухвалено рішення про позбавлення батьківських прав громадянина П., відносно його неповнолітнього сина.

Читайте також

Прикарпатського боржника аліментів змусили сплатити 58 тисяч гривень
Прикарпатець сплатив понад 106 тисяч боргу за аліменти

Судом встановлено, що відповідач з 2012 року не відвідує сина, не займається його вихованням, не піклується про його здоров’я, а також матеріально не забезпечує його (згідно з розрахунку Болехівського міського відділу державної виконавчої служби заборгованість по сплаті аліментів станом на 01 січня 2018 року становить 19015,00 грн), що свідчить про його небажання матеріально забезпечувати дитину тобто умисне ухилення від виконання батьківського обов’язку, інформує - WestNews.

Варто зазначити, що позбавлення батьківських прав є крайнім заходом відповідальності батьків за невиконання або неналежне виконання ними своїх батьківських обов’язків. Головною метою такого заходу є захист інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей і стимулювання батьків щодо належного виконання своїх обов’язків. Ухилення батьків від виховання дитини, як підстава до позбавлення батьківських прав можлива лише за умови винної поведінки батьків, свідомого нехтування ними своїми обов’язками.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews