30 травня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення Косівської центральної районної лікарні госпіталізовано 20-річну жительку села Шепіт з діагнозом «укус змії». Стан потерпілої середньої важкості.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Верховинщині туриста вкусила змія під час походу в гори
- На заході України діє шахрайська група,пов’язана з аферами з нерухомістю
Про це інформує Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, пише – Depo.Закарпаття.