В Івано-Франківській області офіційно функціонує чотири пляжі

30.05.2018 21:29   Джерело: Правда
Опубліковано : Патрік Скеля

На території Івано-Франківської області офіційно функціонує чотири пляжі: міське озеро в місті Івано-Франківськ штучні стави в селі Поляниця Яремчанської міської ради та міське озеро місто Тлумач.

В період підготовки до літнього сезону та протягом сезону фахівцями ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» здійснюється моніторинг місць відпочинку: були відібрані проби води із вказаних водойм для проведення лабораторних досліджень, інформує - Правда з посиланням на МІСТО.

За результатами досліджень вода відповідає санітарно-гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках.

В даний час вказані об’єкти не несуть загрозу здоров’ю людей.

Разом з тим, наполегливо радять мешканцям та гостям Прикарпаття відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Це і дослідження якості води, і упорядкування території. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які мешканці обирають для відпочинку, можуть нести загрозу здоров’ю.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Правда