Про це вчора, 29 травня на щотижневій ореративній нараді у міського голови повідомила заступниця керівника патрульної поліції області Яна Юносова, інформує кореспондентка – Бліц-Інфо.
Перегляньте також:
- У Франківську водій громадського транспорту грубо порушив ПДР
- На Івасюка затримали водія без прав і зі згортком підозрілої речовини
«Потрібно пообрізати дерева попри дороги, адже через них не видно світлофорів та знаків», – зауважила Юносова.
Водночас міський голова зазначив, що спочатку МДК і департамент ЖКГ залатаюсь всі ями та покосять траву, а вже після тог оприступлять до обрізання дерев.
У свою чергу Синишин зазначив, що потрібно обрізати частину крони дерева, адже якщо зрізати маленьку гілку вона виросте знову.