Менше 10% жителів Прикарпаття підписали декларації з лікарями

24.05.2018 10:52   Джерело: IfNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У рамках національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» лише 4,5 мільйонів українців підписали декларацію з педіатрами, терапевтами, і сімейними лікарями.

Читайте також

Медреформа: більш як 40 тисяч франківців підписали угоди з лікарями

На сайті Міністрества охорони здоров’я України повідомляється що 10% українців уже обрали лікарів для себе, пише видання «Колона».

Серед мешканців областей Західної України найактивніше підписували декларацію з лікарями у Чернівецькій області – 13,26%, від усіх мешканців області.

У Волинській області декларацію з лікарями підписало 9,75% мешканців області, у Рівненській – 9,61%, а у Тернопільській – 9,2%.

У Львівській області обрали лікарів 8,96% населення, а у Івано-Франківській – 7,27%.

Аутсайдерами на Західній Україні по підписанню декларацій з лікарями є мешканці Закарпатської області – 6,22%. До речі, на Закарпатті показник менший, ніж у Донецькій області, де декларацію з лікарями підписали – 6,76% мешканців.

В загальному ж по Україні найактивніше підписують декларації у Вінницькій області – 20,03%, а найменше у Луганській області – 1,93%.

У електронній системі охорони здоров’я зареєстровано 20,5 тис лікарів. Найчастіше декларацію підписують з сімейними лікарями – 72,6%, з терапевтами – 15,1%, з педіатрами – 12,3%.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews