У медзакладах Франківська заборонять збирати благодійні внески готівкою

26.04.2018 11:53   Джерело: Курс
Опубліковано : Патрік Скеля

З 1 липня заклади охорони здоров’я Івано-Франківська зможуть отримувати благодійні внески лише через електронні платіжні термінали або шляхом безготівкового перерахунку через банківські установи, пише - Курс.

Читайте також

Для обласного бюро судово-медичної експертизи придбають хроматограф за 3 млн гривень

В Івано-Франківську розробили порядок отримання (збору та обліку) благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб на користь закладів та підприємств охорони здоров'я.

До 1 липня цього року лікарні та поліклініки мають встановити у своїх приміщеннях електронні платіжні термінали для одержання благодійних (добровільних) внесків і пожертв. Вони будуть встановлені у загальнодоступних місцях медичних закладів – біля реєстратури, в приймальному відділенні, холах закладів та інших зручних для пацієнтів місцях. Готівку, відповідно до порядку, у медзакладах приймати заборонено. Зробити добровільний внесок можна буде лише через електронні платіжні термінали або перерахувати через банківські установи.

Всі благодійні (добровільні) внески і пожертви будуть зараховуватися на окремий спеціальний рахунок медзакладу. Однак благодійні внески не можуть заміняти плату за надання установами і закладами платних послуг.

Міська рада також зобов’яже керівників медичних закладів щомісячно оприлюднювати інформацію про надходження та використання отриманих благодійних (добровільних) внесків і пожертв. Ці звіти будуть оприлюднюватися на веб-сайтах закладів охорони здоров'я, а у разі їх відсутності – на сайті Івано-Франківської міської ради.

Цей порядок має затвердити міська рада на наступному засіданні. Він стосується лише тих закладів, які підпорядковуються міському управлінню охорони здоров’я.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Курс