В Івано-Франківську за 85 тисяч євро на Вовчинецьких горах зроблять оглядовий майданчик, рекреаційну та дитячу зони

11.04.2018 21:46   Джерело: IfNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У вівторок, 10 квітня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Читайте також

Сімейство ведмедів у Галицькому нацпарку ніяк не може влягтися спати (Відео)

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про хід підготовки проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Румунія-Україна 2014-2020, повідомляє - WestNews.

Відтак, йшлося про те, що в рамках проекту буде відбуватися реалізація на Вовчинецьких горах рекреаційної зони, велосипедного маршрути, облаштуванпя оглядового майданчику, дитячої зони та станції ремонту велосипедів. Вартість – 85 тисяч євро. Місто вкладе в це 10%.

«Ми готували багато проектів, але, нажаль, тільки один має співфінансування», – наголосив Ігор Попадюк – начальник управління інвестиційної політики.

«Шукайте, що нові «хардові» проекти, тобто, те, що лишиться нам після цього. Нам треба тільки визначитися із пріоритетних», – каже міський голова Руслан Марцінків.

«Ще один проект, спільно з Любліном, маємо софтовий проект в рамках якого четверо представників міської ради будуть навчатися в Любліні по написання проектів та стратегічному управлінню», – додав Попадюк.

Він також додав, що за два роки було написано 40 заявок на проекти в країни ЄС.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews