Прикарпатcький очільник патрульної поліції є власником землі в Криму та майже мільйону гривень готівки

24.03.2018 20:18   Джерело: Український Простір Прикарпаття
Опубліковано : Патрік Скеля

На сайті Національного Агентства з питань запобігання корупції з’явилася декларація начальника патрульної поліції в Івано-Франківській області Олега Костенка.

Згідно декларації, у власності Олега Костенка квартира на 69,8 м2 у Києві придбана у 2013 році та земельна ділянка площею 800м2 у Приморському, Феодосійської міської ради, що в Автономній Республіці Крим, яка придбана у 2009 році, пише Фіртка. Цінного рухомого майна або ж цінних паперів у очільника патрульної поліції області не вказано. Також Костенко задекларував заробітну плату отриману за основним місцем роботи – 203 214 гривень та готівкові активи в сумі 930 000 гривень, пише - Український Простір Прикарпаття.

Нагадаємо, нового начальника патрульної поліції в Івано-Франківській області Олега Костенка офіційно представили 30 січня 2018 року. Довідково: Олег Костенко народився і виріс в Києві. В патрульній поліції працював з перших днів. У Києві був на посаді командира з обслуговування автодороги Київ – Чоп.

Патрульну поліцію в Хмельницькій області очолював з 26 грудня 2015 року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Український Простір Прикарпаття