Страждальна мелодія: в Івано-Франківську відбувся концерт-реквієм Антона Брукнера

20.03.2018 12:50   Джерело: IfNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У неділю, 18 березня, в Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся концерт-реквієм Антона Брукнера.

Читайте також

Трипільська культура Борщівщини: фестиваль, наукові читання і етноконцерт

Розпочалося дійство з виступу Академічного камерного оркестру «Harmonia nobile» із композиції Баха «До тебе я звертаюся Господи» (художній керівник – Народна артистка України Наталія Мандрика), пише - Галицький кореспондент.

Також, виступив муніципальний камерний хор «Галицькі передзвони» (художній керівник та диригент – Ігор Дем’янець) та інші виконавці.

У програмі твори Й.С. Баха, Е. Гріга, П. Масканьї, Ж. Массне, Ю. Свідера, Е. Л. Веббера.

Довідково:

Антон Брукнер — австрійський композитор, органіст, педагог. Брукнер відомий, насамперед, завдяки своїм 9 симфоніям. Його симфонічна мова в дечому близька до Вагнерової — хроматизована гармонія, великі масштаби форми, потужний оркестр. Проте Брукнер не був сліпим наслідувачем Вагнера — його музика є самобутнім явищем, що лише частково інспіровано Вагнеровими ідеями. Насправді ж, симфонії Брукнера належать до вершин так званої непрограмної, «абсолютної» музики, що не має конкретного літературного сюжету. Вони глибокодраматичні і в той же час ліричні, монументальні, і одночасно дуже особисті.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews   359