Сьогодні, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що просить медиків та вчителів оголосити масовий страйк, пише – Правда.
Читайте також
Перегляньте також:
- Івано-Франківськ в роки Першої світової війни: ретросвітлини
- У Франківську з’явиться нова зелена зона — до Дня Незалежності відкриють сквер
«Проведіть страйк по заборгованості по заробітній платі. Ми дамо вам днів 15 на підготовку, а тоді страйкуйте.
З телеекранів влада розказує, що все хорошо. Влада забула, що своїх громадян не можна ставити на коліна. Я не підтримую будь-які акції, але якщо правоохоронці не поважають своїх громадян то ця і влада завершить так, як попередня.
Ми готуємо масову акцію проти свавілля влади Києва, яка сьогодні не доплачує освітянам 150 млн. грн.
Прошу профкомами зібратися, обговорити з вчителями, лікарями. Поки що їхні реформ – це урізання коштів.
Треба, щоб декілька тисяч вийшли. Я особисто засуджую те, що сталося в Києві. Я це особисто бачив у 2014 році, коли на колінах стояли з руками, зав’язаним дротом залізним. Щось воно не туди йде», – сказав Руслан Марцінків.