В Івано-Франківську діє програма безкоштовного лікування інфаркту міокарда (Відео)

05.03.2018 21:34   Джерело: IfNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Понад 40 тисяч по Україні, з них 600 – на Прикарпатті. Та близько двохсот – в Івано-Франківську. Така кількість інфарктів Міокарда у закладах охорони здоров’я реєструється упродовж року, заявляють фахівці. Передумова цього – клінічні симптоми ішемічної хвороби серця – спостерігається майже у 9-ти мільйонів дорослого населення країни, пише - Місто.

Читайте також

У Львівській обласні клінічній лікарні 82-річному пацієнту вперше в клініці виконали MIDCAB – мініінвазивне коронарне шунтування без зупинки кровообігу
Падали на живіт і витискали простирадлом. На Прикарпатті лікарів звинувачують у смерті немовляти (Відео)

Основне завдання при лікуванні інфаркту Міокарда – зменшити пошкоджену ділянку серцевого м’язу. Найефективніше це робити шляхом стентування, зазначають медики. Вартість стенту коливається від двох з половиною до 20-ти тисяч гривень. Однак, в Україні діє урядова ініціатива безкоштовного проведення цієї процедури екстренних випадках, при гострому інфаркті Міокарда, йдеться у сюжеті ТРК Вежа.

Таку допомогу пацієнти можуть отримати у спеціалізованих клінічних центрах. В Україні таких – понад два десятки. Майже у кожній області. В Івано-Франківську реперфузійний центр діє при Центральній міській клінічній лікарні. Цілодобово і без вихідних.

Торік Кабінет міністрів України виділив 150 мільйонів гривень на розвиток мережі реперфузійних центрів. Та ухвалив рішення про перерозподіл субвенцій на придбання обладнання. Для понад десятка закладів охорони здоров’я по Україні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews