23-річний прикарпатець отримав п’ять років в’язниці за крадіжку авто

Опубліковано:
13 Лютого, 2018 о 22:45
23-річний прикарпатець отримав п’ять років в’язниці за крадіжку авто
Фото з мережі Інтернет

Суд виніс рішення у справі жителя Богородчанського району. За крадіжку автомобіля молодик проведе за ґратами  5 років.

Читайте також



Прикарпатець не тямив, що робить, а тепер може «загриміти» на 10 років у тюрму

Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 23-річного мешканця Богородчанського району за ч. 2 ст. 289 («Незаконне заволодіння транспортним засобом») Кримінального кодексу України, пише – МІСТО.

Зловмисник, будучи неодноразово судимим за скоєння корисливих злочинів, звільнившись умовно-достроково з місць позбавлення волі, знову вчинив тяжкий злочин, повідомляє прес-служба прокуратури в Івано-Франківській області.

Зокрема, він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з метою незаконного заволодіння транспортним засобом, зайшов на територію помешкання потерпілого й таємно заволодів автомобілем марки «Mercedes-Benz 208». Молодика затримали працівники поліції.

На даний час вину обвинуваченого доведено, а вироком суду призначено покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #в'яхзниця, #викрадення, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #крадіжка, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #тюрма





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: