У суботу, 10 лютого, у селі Марківці під час патрулювання дороги Н 10 екіпаж зупинив автомобіль ВАЗ з несправними освітлювальними приладами.
Читайте також
Перегляньте також:
- Мер Франківська пройшовся по новому мосту на Пасічну
- Франківськ розширює медичну мережу: нова поліклініка запрацювала в мікрорайоні Пасічна
38-річний водій погодився пройти тест на місці – він мав ознаки сп’яніня. Та згодом чоловік почав уникати огляду. Потім зізнався – ймовірно, тест може бути позитивним, бо він священик і приймав Святе Причастя, пише – Панорама Прикарпаття.
Водія доставили в медзаклад. У його крові було 0,42 проміле алкоголю. Медики засвідчили – чоловік нетверезий, повідомляють у прес-службі патрульної поліції в Івано-Франківській області.
«Вважаю абсурдом те, що споживання Святого Причастя вважається станом алкогольного сп’яніння», – написав у поясненні чоловік.
Та пізніше додав – не виключає, що такий результат може бути не лише від Причастя, а й від «50 грамів горілки, які випив перед цим на поминках».