В мерії показали новий логотип Івано-Франківська. Соцмережі обурені

17.01.2018 09:44   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля
На сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з 14 грудня до 1 січня проводилось голосування щодо визначення думки містян «Який логотип найкращий для Івано-Франківська».

На розгляд мешканців міста було представлено 8 варіантів логотипу, пише - Бліц-Інфо.

У міськвиконкомі підбили підсумки голосування. Лідером підтримки став варіант № 2. За нього проголосували найббільше франківців - 419 голосів.

Тепер проект рішення «Про затвердження логотипу міста Івано-Франківська» мають винести на розгляд виконавчого комітету та сесії міськради

З результатами голосування можна ознайомитись на сайті

У МВК також зазначають, що в рамках реалізації українсько-канадського проекту  ПРОМІС триває розробка маркетингової стратегії міста. Івано-Франківськ включено в перелік міст, яким за рахунок коштів проекту буде надано сприяння в розробці бренду.

Натомість запропонований новий логотип міста викликав хвилю обурення у мережі. Франківці вважають запропоновані варіанти несмаком. Мовляв, й обирати то не було з чого, бо всі варіанти схожі один на одного і вже давно застарілі.

«Громада обрала варіант № 2». Це лиш мені здається, що всі ці логотипи малював Олег Винник? Десь на концерті у Крижополі, в перервах між піснями... Страшно уявити, як за подібною концепцією мав би виглядати логотип, наприклад, Приватбанку. 
І тепер оце щістя № 2 тулитимуть на всякі офіційні штуки?
Громадо, меріє, люди добрі, благаю, зробіть його два на три метри і повісьте у тому муніципальному ЦСМ, що на Підгірянки. Тоді є шанс, що його ніхто не побачить», - пише Андрій Філіпський.

«Мені соромно за тих псевдодизайнерів, що малювали ці варіанти логотипу», - пише Таня Подорожнюк.

«Громада категорично відкидала усі ці «8 варіантів». А яка громада обрала «варіант №2»?», - пише Світлана Садова 

«Ну лади, я визнаю, чиновники пожартували зі смаком, ми всі оцінили, посміялись разом з ними. Тепер вже можна всерйоз працювати з ок айдентикою», - пише Talia Dmytruk.

 «У Фб нема підходящої наліпки для моїх емоцій», - пише Ольга Перехрест.

«Мені встидно, але я колись слухав недобру музику... Перше, шо мені прийшло в голову, як я побачив це лого - «А у меня семь высоток столицы от лопатки до лопатки»... Тай таке...«», - пише Михайло Джогола.

«Тут туристи з інших міст тільки побачили новий логотип, і зразу ломляться у Франківськ. Питають, чи каплиці вже нові є, і хрести», - пише Jur Prysiažniuk.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо   541