На вулиці Незалежності за порушення правил екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль ВАЗ 2114. На вимогу поліцейських 26-річний водій чемно пред’явив для перевірки документи.
Читайте також
Перегляньте також:
- Делятин на столітніх світлинах: війна, мешканці, солдати
- На Прикарпатті п’яний чоловік тероризував поліцію вигаданими злочинами
Патрульні запідозрили, що посвідчення водія несправжнє – схоже, що зображення надруковане кольоровим принтером на звичайному пластику, пишуть – «Вікна» з посиланням на прес-службу ГУНП в Івано-Франківськів області.
При детальнішій перевірці патрульні встановили, що водій позбавлений права керувати, а його посвідчення водія – вилучене. Протягом року на чоловіка тричі складали адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння і тричі суд визнавав водія винним.
Зрештою, постановою суду порушник позбавлений права керувати на 10 років. Патрульні винесли на водія постанову за частиною 3 статтею 126 КУпАП керування особою, позбавленою такого права. Оскільки водій користувався документами з явними ознаками підробки, на місце виїхала слідчо-оперативна група. Санкція статті 358 ККУ за використання завідомо підробленого документа передбачає карається штрафом або обмеженням волі на строк до двох років.