На Прикарпатті жінка 15 років отримувала пенсію за себе і свою померлу сестру (Відео)

11.12.2017 09:39   Джерело: Місто
Опубліковано : Патрік Скеля

На Прикарпатті 85-річна жінка обдурила Пенсійний фонд на 100 тисяч гривень, 15 років отримуючи дві пенсії в одні руки – за себе і покійну сестру, пише - Місто.

Пенсіонерка проживає у віддаленому селі Гвіздець, і за виплатами приїжджала до Івано-Франківська, причому кожного разу приходила в одне і те ж відділення банку, не викликаючи жодних підозр.

Про це повідомляє «Сегодня».

Оскільки це її сестра, використовуючи їх зовнішню схожість, протягом довгого часу надавала в Пенсійному фонді паспорт нібито своєї померлої сестри, – пояснив заступник голови Івано-Франківської прокуратури Віталій Гураш.

Про свої махінації з пенсією жінка не говорила нікому, навіть синові і той, коли дізнався про це, майже перестав говорити з матір’ю. За словами пенсіонерки, таким чином вона хотіла помститися державі за те, що їй не дозволили оформити опікунство над  хворою сестрою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Місто   941