Директора підприємства, який підрізав франківського патрульного, посадили під домашній арешт

Опубліковано:
7 Грудня, 2017 о 17:39
Директора підприємства, який підрізав франківського патрульного, посадили під домашній арешт
Фото з мережі Інтернет
Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом хуліганських дій, вчинених директором одного з підприємств Івано-Франківська щодо працівника патрульної поліції, пише – Фіртка.

 
Встановлено, що по вул. Галицькій в салоні маршрутного автобуса №38, 40-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході словесного конфлікту із інспектором патрульної поліції Івано-Франківська, із застосуванням предмета, схожого на ніж, спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді непроникаючої різаної рани стегна, пише Фіртка із посиланням на прес-службу прокуратури. 
Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.
 
Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. 



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #поранення, #різанина, #хуліганство





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: