Прикра ДТП на Прикарпатті: трирічна дитина раптово вибігла на дорогу

Опубліковано:
6 Вересня, 2018 о 09:50
Прикра ДТП на Прикарпатті: трирічна дитина раптово вибігла на дорогу
Фото з мережі Інтернет

37-річний водій автомобіля ВАЗ 21010 допустив наїзд на 63-річну жінку та трирічного хлопчика, які йшли в попутньому напрямку.

Їх з незначними травмами доставили у Косівську райлікарню і станом на ранок середи відпустили додому, повідомили у секторі комунікацій Нацполіції в області, пише – Панорама Прикарпаття.



Як пояснив водій, хлопчик раптово вибіг на дорогу, за ним кинулася жінка. Керманич намагався уникнути зіткнення, але це не вдалося. Також є інформація, що потерпілі та їх рідні не мають претензій до водія.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #аварія, #ДТП, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: